TFK-l täitus tänavu 25 aastat (asutati 1997 Saksamaal,  täpsemalt saab lugeda SIIT). Sellist tähtsat sündmust tuleb korralikult tähistada ja seda me ka teeme.
Alates 29.06 – 24.08.22 on meil sooduspakkumised vankritele ja lisavarustusele ning erinevad loosimängud TFK Lastevankrid Facebooki lehel.
Alljärgnevalt on kirjas ajavahemikud ja tooted, millele ja millal soodustusi tehakse. Vajuta toote nimele ja näed, milline see täpselt on, mis vanusest sobilik ja mida sellega teha saab.

Lõppenud -> kolmikute/kolme lapse vanker trio Combi soodushinnaga
Lõppenud -> kogu
lisavarustus soodushindadega
kõik TFK tooted välja arvatud vankrid on soodushindadega (vihmakiled, lisaistmed, transpordikotid, vankrikorvid, istumisosad, jalakatted, soojakotid jne.)

🎈Kõiki kehtivaid sooduspakkumisi näeb siitsooduspakkumised

Lõppenud  -> mono Sport, duo Sport vankrid
istumisosadega vankrid ühele ja kahele lapsele, sobivad alates 6st elukuust 🐥, suured rattad, xxl istumisosad, täislamav-istuv asend, tõstetav jalatugi ehk kõik oluline, mida vaja

Lõppenud ->mono Combi vanker, duo Combi kaksikute vanker
mõlemad vankrid sobivad alates sünnist 🐣, mono on mõeldud ühele ja duo kahele lapsele, algselt madratsiga korvidest saavad ajapikku istumisosad, mida on võimalik tõsta raamile niipidi nagu parajasti vaja

Lõppenud -> Sport vanker, velo2 rattakäru/jooksukäru jooksmine, rulluisutamine, jalgratas (elektriratas), jalutamine – kõik on võimalik, vankrid on sobilikud alates 6 kuust, lisavarustusega alates sünnist

Soodushinnad aktiveeruvad vastavatel mudelitel nendel perioodidel, mis eelpool kirjas.
NB! Loomulikult toimetame sünnipäeva puhuk kõik pakkumise ajal ostetud tooted Eesti piires tasuta kohale.

Tellimuse saab esitada kodulehe kaudu, kuid suure tõenäosusega on ikka mõni küsimus, mille kohta sooviks lisainformatsiooni. Sel juhul võtke kindlasti ühendust, kas kirjalikult info@tfk.ee või saatke kodulehe kaudu “päring” või helistage 528 9839 ja vastame hea meelega.
Vankreid saab näha ja proovile panna Peetri Keskuses, Küti tee 4. Kuna on suvine aeg, siis palun tuleku plaan meiega igaks juhuks kooskõlastada, et teaksime oodata.

See pole veel kõik!
TFK FB lehel algavad loosimängud, mille auhinnad on kasulikud ja praktilised. Infot erinevate nädalate auhindade kohta hakkame selles samas uudises jooksvalt jagama. 

Loosides osalemine on väga lihtne (LIKE, TAG, SHARE):
✅ pane “meeldib” TFK lastevankrid Fb lehele 
✅ märgi postituse kommentaaridesse sõbrad/tuttavad, kes võiksid veel loosis osaleda
✅ jaga postitust 

 • osalemiseks
  a) pane “meeldib” TFK lastevankrid FB lehele
  b) märgi postituse kommentaaridesse, kes veel võiks loosist osa saada
  C) jaga postitust
 • võitja loosime välja nende vahel, kes on kõik eelpool nimetatud tingimused täitnud …. Avaldame nime TFK lastevankrid FB lehel loosimängu all ning võtame ühendust, et leppida kokku auhinna kättesaamine.
 • arvesse lähevad kuni 3 häält ühelt isikult ning kõik eelpool toodud tingimuste täitmist peab olema võimalik tuvastada.

Lõppenud: Loosimäng
Võitja: Kersti Rämson – palju õnne!

 • kestvus 23.07 – 29.07.22
 • auhind – TFK kinkekott (rattapump+led valgusti+logoga pastakas)

Lõppenud: Loosimäng
Võitja: Enely Remmelgas – palju õnne!

Palju õnne TFK asutajatele ja kõigile endistele, praegustele ja tulevastele klientidele ning koostööpartenritele 🌹

Heade soovidega
TFK Eesti tiim