TFK varuosad

Sarnaselt teistele liikumisvahenditele võib ka lapsevanker vajada mõne detaili väljavahetamist, et tagada selle pikem eluiga. TFK vankritel on olemas varuosade tellimise võimalus ja ühegi väikese või natukene suurema vea pärast ei pruugi olla vajadust vankrist loobuda.

Kõige parem on saata foto ja probleemi võimalikult täpne kirjeldus info@tfk.ee, mille abil on võimlik tuvastada ja välja valida just see täpne detail, mis hetkel uuendamist vajab. Kindlasti lisage kirjale kaasa foto vankri all raamil olevast koodist. Seal on kirjas vankri valmistamise aasta, mudel jmt vajalik info, mille järgi saab kindlaks teha, mis varuosa just täpselt sellele mudelile sobib.

Mitmed kõige liikuvamad osad, mis aastatepikkuse kasutuse käigus suurema tõenäosusega uuendamist võivad vajada, on meil üldjuhul kohe laos olemas. Täpsema info saamiseks võta palun meiega ühendust.
Tootja kodulehel olev varuosade nimekiri asub SIIN.  Sealt on võimalik vaadata, mis varuosasid üldse saada on ja mis hinnaga. Tellimiseks palun võtke meiega ühendust.