TFK – enam kui lihtsalt lastevankrid

TFK, Trend for Kids, on asutatud 1997.a. Saksamaal. TFK loomise kandvaks ideeks oli nägemus, et laste kaasamine vanemate tegevustesse peaks olema mugav, turvaline ja iseenesest mõistetav alates lapse beebieast. Sellest visioonist on ajendatud ka känguru kasutamine ettevõtte logol – känguru kannab oma lapsi endaga kaasas sünnist alates ning teeb seda kõikidest loomadest kõige kauem.

TFK vankritele iseloomulik liikumisvabadus on ületamatu: paksus lumes või rannaliival, asfaltil või metsarajal – sobiva vankri leiad nii ühe, kahe kui ka kolme lapse ühel ajal sõidutamiseks. TFK on mõeldud eelkõige modernsele lapsevanemale, kes hindab kvaliteeti on aktiivne, sportlik ning pidevas liikumises.

Tänaseks on TFK’st arenenud bränd, mis väärtustab pidevat innovatsiooni ja uuendusmeelsust ning aitab kasutajatel kinni haarata igast hetkest ja positiivsest emotsioonist, mida pakub aktiivne elustiil. Tfk paneb rõhku vankri kvaliteedile, turvalisusele ja mugavusele. Luues tooteid nii, et need oleks lapsevanemale mugav kasutada, aga ka lapsele/lastele, keda vankris sõidutatakse.

Meie jaoks oli ja on alati oluline ühendada vankril lapse istumise ja magamise mugavusele seatud kõrged ootused, multifunktsionaalsus koos kauni ja moodsa disainiga.”

Oliver Beger, TFK tegevjuht

Eelpool kirjeldatud ideed ja põhimõtted ning järjepidevus nende elluviimisel on tõstnud TFK premium klassi vankrite hulka ja innovatsiooni eestvedajaks. Siinjuures on oluline rõhutada, et kõik TFK tooted põhinevad ettevõtte enda ideedel, hoolikal arendustööl ning patendeeritud tehnilisel disainil ja lahendustel.

Meie eesmärk on luua tooteid, mis tekitavad vaimustust ja entusiasmi ning vastavad samal ajal kõige kõrgematele kvaliteedi ja turvalisuse standarditele.”

Stefen Erber, TFK tegevjuht

Esmalt kvaliteet ja alles seejärel kvantiteet

See on TFK moto, millest lähtutakse kõikide toodete loomisel. Pühendumine turvalisusele ja kvaliteedile on leidnud tunnustust kõikjal üle maailma – tänaseks eksporditakse TFK tooteid rohkem kui 30 erinevasse riiki.

Kõik TFK vankrid on pideva kvaliteedikontrolli jälgimise all ning testitud sõltumatu sertifitseerimisasutse TÜV Austria poolt.

Sensa OÜ on TFK vankrite ametlik maaletooja Eestis alates 2012.a, kuidas meie alustasime saab lugeda SIIT.