Meie uus tfk edasimüüja Tallinnas on Stroller24 (Tulika 19, Tallinn)! Nende kodulehel saab tellida tfk lapsevankreid ja tasuda erinvete makseviisidega. Stroller24 koduleht asub SIIN.

Baltbaby Tartu esindus taas avatud! Novapolis majas, Riia 142.
Tutvumiseks väljas populaarne mono2 Combi 2in1 0-36 kuud alates sünnist mõeldud lapsevanker & mono2 Sport 6-72 kuud istumisosaga lapsevanker.
Täiendame kohapealset tootevalikut ning lisaks saab kõiki tfk brändi pakutavaid tooteid näha ja osta nenede e-poest www.baltbaby.ee .
Baltbaby pakub erinevaid makselahendusi nende hulgas Esto ja Liisi järelmaks.
——————————————————————————————————————–
Head uudised kõigile lõunaeestlastele! Saksamaal loodud ja disainitud TFK lapsevankreid saab nüüd  vaadata, katsetada ja osta Tartus Baltbaby poes .
Koolitatud personal vastab küsimustele ja aitab valida just teie vajadustele vastava vankri. TFK vankrid sobivad alates sünnist kuni vankri kasutusaja lõpuni. 

TFK – stiilne mugavus & turvalisus neile, kes ei soovi teha kompromisse!
Järjepideva edasiarendusena ühendab TFK bränd kvaliteetsete Saksamaa vankrite parimad omadused. See on kümnete aastate pikkuse kogemuse tulemus (TFK ehk Trends For Kids on loodud 1997), mille on välja töötanud ja kujundanud lapsevanemad teistele lapsevanematele eesmärgiga luua parim lapsevanker. Tootmisel kasutatakse ainult testitud ja sertifitseeritud materjale, mis vastavad TÜV sertifikaadi nõudlikele katsetele.