INTRO

Alates tänasest alustame koostööd armsa 4 lapse ema Janega, kelle pere loetud päevade pärast kasvab veelgi. Nimelt käivitame rubriigi ”Jane beebijutud”, kus ei tule tegelikult juttu ainult vankritest, vaid kindlasti saab sinna vahele pikitud veel muud põnevat. Janel on oma peagi 5 lapse kasvatamise kogemuse pealt kindlasti palju erinevaid nippe jagada ja lisaks on ta ametilt sisekujundaja ning oskab kaunilt ja kompaktselt planeerida lastetuba või mängunurka. Jälgime Jane tegemisi vähemalt ühe aastaringi jooksul, et millestki ilma ei jääks, salvestage see link endale lemmikute alla ja hakake jälgima meid Instagramis
@interiorbyjane  @tfkeesti

Muuseas, Jane on TFK klient juba aastast 2017, kui ta esimese kahe lapsega kasutas Twin Adventure vankrit väikese vanusevahega laste versioonis. Järgmisena õnnistati nende pere kaksikutega ja siis juba läks kasutusse duo kaksikute vanker.
Ülimalt hea meel on temaga koostööd teha, sest tal on TFK vankri kasutajana nagu öeldaks ”heavy user” kogemus.

Head lugemist! 

Sain kätte beebi uue vankri!

Sain kätte beebi uue vankri! Kirjutan natuke, miks just selle vankri kasuks otsustasime.
2017. aastal, kui meie perre sündis teine laps, oli meil vaja kahelapsevankrit. Kuna abikaasal on spordipisik, siis tema soov oli jooksuvanker, et koos lastega trenn ära teha. Win-win, temal trenn ja aeg lastega, minul puhkus lastest 😀. Vaatasime üle tol hetkel need paar varianti ja valituks osutus TFK.
2021. aastal sündisid kaksikud, siis polnud isegi mingit kahtlust, mis vanker tuleb. TFK sobis ülihästi meie elustiiliga ja selleks ajaks oli juba uue kompaktse disainiga TFK duo Combi välja tulnud, millel korv ja jalutuskäru iste olid ühe osana. See lahendus meeldis juba sellepärast, et ei pidanud algul istumisosa ja hiljem korvi eraldi kuskil hoiustama. Ja minu jaoks oli oluline uuendus ka see, et istet sai kasutada mõlemat pidi, mulle meeldib lapsi vaadata nendega jalutades.

Kuigi alguses mõtlesin tulevasele beebile osta mingi 4 rattalise linnaka, siis poes neid meeldivaid versioone üle vaadates sai selgeks, et pole need ikka meie cup of tea.
Abikaasaga veel üle arutades leidsime, et meil ikkagi vaja sellist, mis saab metsas ja mägedes hakkama, sest elustiil jääb meil endiselt samaks ja ise tahaks ka peale viite last tagasi vormi end lõpuks joosta 🙂.

Samal ajal ilmus TFK facebooki lehele just uus Combi versioon, ainuke miinus oli sellel 3 ratast. Mulle siiani meeldinud 4 rattaga. Ja siis nagu mu mõtteid lugedes, kirjutas mulle TFK esindaja ja uuris, kas mul juba vanker valitud beebsule. Ütlesin ka, et mõned variandid on ja TFK ka üks nendest, mida tahan üle vaadata. Kui see sai üle vaadatud, oli see reaalsuses päris nunnu ja ebastabiilne see ka ei olnud, nagu ma kartnud olin nendelt 3-rattalistelt.

Kuna me 2 TFK vankrit juba esindusest ostnud, siis pakuti meile seekord koostöö variandina proovida uut Combit. Kuna me selle kasuks juba niikuinii otsustasime, siis mis meil saab selle vastu olla, et teile ka selle vankri kasutamisest rohkem muljetada. Sest see vanker on ikka jõhker tööloom! Kes varem jälginud meie tegemisi, teab, et see kaksikute/kahelapse vankri raam kannatab kõiki meie 4 last korraga vedada! 😀

Varsti pakin vankri lahti ja näitan teile ka seda iludust, nii et stay tuned ja uute beebijuttudeni.

 Jane @interiorbyjane