TFK lapsevankrijooksu start - 2017

TFK lapsevankrijooks – 11.08.2018

2. TFK lapsevankrijooks toimub 11.08.2018.a. Peetri Jooksu raames. 5 km distantsi võib läbida ka kõndides, sest tegemist pole võistlusega – tähtis on osavõtt ja koos lapsega veedetud sportlik päev.

Rada kulgeb kõvakattega sõidu- ja kergliiklusteedel ning raja ääres on meeleolu loomas bändid, diskorid, tantsutüdrukud ning rõõmsameelsed vabatahtlikud.

Iga osaleja, kes registreerib jooksule hiljemalt 31.07.2018 saab nimelise numbrimärgi, kus on kirjas nii lapsevanema kui lapse nimi.  Korraldajad juhivad tähelepanu, et registreerimisvormil lapse nime märkida ei saa, kuid augustikuu alguses võetakse registreerunutega lapse nime täpsustamiseks ühendust.

Lõpetajaid premeeritakse Peetri Jooksu medali, Apollo Kino kinkekaardi ja kinkekotiga. Suurim TFK lapsevankrijooksul osalenud võistkond saab eriauhinna (ära unusta oma võistkonna nime märkimast registreerimisel).

Ohutuse huvides lubatakse TFK Lapsevankrijooksu starti vaid lapsevankriga jooksjad/kõndijad. Kõik pereliikmed, sõbrad ja tuttavad on loomulikult oodatud raja äärde kaasa elama 🙂

Ajakava
16.15 5 km TFK lapsevankrijooksu start

Lisainfo korraldajatelt ja registreerimine Peetri Jooksu kodulehel.

1. TFK lapsevankrijooks 2017 – start

1. TFK lapsevankrijooks 2017 – pildigalerii

Allikas: https://www.peetrijooks.ee/et/galerii

TFK jooksuvankrid/spordivankrid – tule tutvu nende ja teiste TFK vankritega esindussalongis